CAF13CH151K50AT stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More CAF13CH151K50AT
60 in stock
More CAF13CH151K50AT
7000 in stock
More CAF13CH151K50AT CALCHIP
150PF CH 50V 10% 4-LINE 0612
63,000 in stock
More CAF13CH151K50AT AVX CORPORATION
CNET, SM,150pF,50V,10%,NPO,4C
160000 in stock
Similar Parts of CAF13CH151K50AT
CAF13CH151K50AT9
2 suppliers
163826 in stock