CA3160S/3 stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More CA3160S/3 HARRIS
2009+ in stock
More CA3160S3
200 in stock
More CA3160S/3 HAR
CAN
1270 in stock
More CA3160S/3 HAR
CAN8
1110 in stock
More CA3160S/3
450 in stock
More CA3160S/3
316 in stock
More CA3160S/3
1190 in stock
More CA3160S/3 INTERSIL
CM EX
200 in stock
More CA3160S/3 HARRIS
CAN8
2500 in stock
More CA3160S/3 HARRIS
2300 in stock