C2012COG1H822JT stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More C2012COG1H822JT TDK CORP
Stock
876 in stock
CTrends
Address: 27142 Burbank Foothill Ranch, California, United States 92610
Contact: Christian   Fix,  Phone: 949-472-9050 , Fax: 949-454-9252
More C2012COG1H822JT TDK
TDK - C2012COG1H822JT
180000 in stock
More C2012COG1H822JT TDK
CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 50 V, C0G, 0.0082 UF, SURFAC
50000 in stock
More C2012COG1H822JT TDK
20000 in stock
Similar Parts of C2012COG1H822JT
C2012COG1H822JT000N0805822J
2 suppliers
8000 in stock