C1210C225K3PACTU stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More C1210C225K3PACTU KEMET
STOCK
6865 in stock
More C1210C225K3PACTU
61 in stock
More C1210C225K3PACTU KEMET CORPORATION
50 in stock
More C1210C225K3PACTU KEMET
256 in stock
More C1210C225K3PACTU
200000 in stock
More C1210C225K3PACTU
KEMET
288100 in stock
More C1210C225K3PACTU KEMET ELECTRONICS CORP
CAP 2.2UF CM 25V +/-10% X5R 1210 LF
15936 in stock
More C1210C225K3PACTU KEMET
new and original
24525 in stock
More C1210C225K3PACTU KEMET
SMD
61000 in stock
More C1210C225K3PACTU KEMET
28000 in stock