C1210C224K1RACTU stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More C1210C224K1RACTU KEMET
SMD
12 in stock
More C1210C224K1RACTU
12 in stock
More C1210C224K1RACTU
182600 in stock
More C1210C224K1RACTU KEMET
Stock,CAP CER 0.22UF 100V 10% X7R 1210
1826 in stock