C1206C221JCGACTU stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More C1206C221K2GAC KEME
IN STOCK
2420 in stock
More C1206C221K56AC7800
CAPACITOR
4000 in stock
More C1206C221JCGACTU KEM
220PF 500V 5% 1206
500000 in stock