C11CF1R0B5TXL CAP 1PF +-0.1PF 50V stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More C11CF1R0B5TXL DIELECTRIC LABOR
~CAP 1PF +-0.1PF 50V
53 in stock
More C11CF1R0B5TXL DLI
NEW IN-STOCK
157 in stock