C11CF0R7B5TXL CAP 0.7 PF +/- 1PF 50V stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More C11CF0R7B5TXL DIELECTRIC LABOR
~CAP 0.7 PF +/- 1PF 50V
53 in stock
More C11CF0R7B5TXL DIELECTRIC
NEW IN-STOCK
26 in stock
Similar Parts of C11CF0R7B5TXL
C11CF0R7B5TXLT
2 suppliers
3248 in stock