C0805C270J1GACTU stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More C0805C270J1GAC-TU KEMET
2822 in stock
More C0805C270J1GACTU KEMET
5000 in stock
More C0805C270J1GACTU KEMET
4000 in stock
More C0805C270J1GACTU KEM
27PF 100V 5% 0805
4000 in stock
More C0805C270J1GACTU KEM
6000 in stock