C0402C561K5RACTU CAP 560PF 50V 10% 04 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More C0402C561K5RACTU KEMET
9500 in stock
More C0402C561K5RACTU
8880 in stock
More C0402C561K5RACTU KEMET
7456 in stock
More C0402C561K5RACTU KEM
10000 in stock
More C0402C561K5RACTU
18700 in stock
More C0402C561K5RACTU KEMET
494 in stock
More C0402C561K5RACTU KEMET
18981 in stock
More C0402C561K5RACTU
KEMET ELECTRONICS CORP
More C0402C561K5RACTU KEM
560PF 50V 10% 0402
40000 in stock
More C0402C561K5RACTU KEMET
new and original
23954 in stock