C0402C271K5RACTU stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More C0402C271K5RACTU KEMET
T&R partial 270pf 50V 10% RoHs
9549 in stock
M & R Communications
Address: 40 SAWGRASS DR #4 BELLPORT, New York, United States 11713
Contact: Artie, Diana   Kellerman,  Phone: 631-447-2003 , Fax: 631-447-2352
More C0402C271K5RACTU KEME
IN STOCK
10000 in stock
More C0402C271K5RACTU KEM
10000 in stock
More C0402C271K5RACTU
10957 in stock
More C0402C271K5RACTU KEMET CORPORATION
8172 in stock
More C0402C271K5RACTU
KEMET
409500 in stock
More C0402C271K5RACTU KEM
270PF 50V 10% 0402
30000 in stock
More C0402C271K5RACTU KEMET
SMD
61000 in stock
More C0402C271K5RACTU KEMET
50000 in stock