C0402C223K4RACTU stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More C0402C223K4RACTU KEM
10000 in stock
More C0402C223K4RACTU
209 in stock
More C0402C223K4RACTU
KEMET
388100 in stock
More C0402C223K4RACTU KEM
.022UF 16V 10% 0402
50000 in stock
More C0402C223K4RACTU KEMET
new and original
23985 in stock
More C0402C223K4RACTU KEMET
SMD
61000 in stock
More C0402C223K4RACTU KEMET
50000 in stock
More C0402C223K4RAC TU KEMET
CAP,CER,SMD,0402(1005)22NF,10%,16V,X7R
9553 in stock
More C0402C223K4RAC TU KEMET
100000 in stock