BZX84C2V7W-7 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More BZX84C2V7W-7 DIODES
Original,SC70-3
57786 in stock
More BZX84C2V7W-7
48000 in stock
More BZX84C2V7W-7 DIODES DII
DIODES INC. DIODE - ZENER SINGLE SOT-323 2.7V 200MW
3000 in stock
Similar Parts of BZX84C2V7W-7
BZX84C2V7W-7-F
6 suppliers
139746 in stock