BZX84C27-27V stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More BZX84C27 27V ITT
4500 in stock
More BZX84-C2727V
24118 in stock
More BZX84C27(27V) DIODE
15000 in stock
More BZX84C27/27V ITT
5000 in stock
More BZX84-C27 (27V) PHILIPS
3000 in stock