BZX84C18R-DK stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More BZX84C18R-DK DIO
D
9987 in stock
More BZX84C18R-DK DIODES INC
DIODE ZEN 18V T/R SMT
852 in stock
More BZX84C18R-DK DIOD
OUR STOCK
3000 in stock
More BZX84C18R-DK DIO
4235 in stock