BZX84C13LT1 13V-5%-TO236AB stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More BZX84C13LT1 MOT
Stock Europe - ROHS:NO
4700 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BZX84C13LT1 ONSEMI
669 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More BZX84C13LT1 ON SEMI
DIODE
2858 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More BZX84C13LT1 ON
3K PC REEL MIN
6000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More BZX84C13LT1 ON SEMI
FAC-NEW 1510IDPS
446 in stock
More BZX84C13LT1
NEW&ORIGINAL
446 in stock
More BZX84C13LT1 ON SEMICONDUCTOR
446 in stock
More BZX84C13LT1 ONSEMI
STOCK
3460 in stock
More BZX84C13LT1 NON
53 in stock
More BZX84C13LT1 ON
2475 in stock
Similar Parts of BZX84C13LT1
BZX84C13LT1G
96 suppliers
BZX84C13LT1G-13V
3 suppliers
7364 in stock