BZT52C5V1-13 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More BZT52C5V1-13 GI
1206
12000 in stock
More BZT52C5V1-13 GI
90000 in stock
More BZT52C5V1-13 GI
SOD123
58735 in stock
More BZT52C5V1-13
50 in stock
More BZT52C5V1-13
63100 in stock
More BZT52C5V1-13 DIODES
Original,SOD-123
56475 in stock
More BZT52C5V1-13 GI
5.1V
60000 in stock
More BZT52C5V1-13 GI
60040 in stock