BZT03C27-TAP stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More BZT03C27TAP VISHAY
Stock Europe - ROHS:
15000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BZT03C27-TAP VISHAY
12000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More BZT03C27-TAP VIS
13005 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More BZT03C27TAP
epcos
8000 in stock
More BZT03C27-TAP VIS
5185 in stock
More BZT03C27-TAP
5185 in stock
More BZT03C27-TAP VISHAY
10000 in stock
More BZT03C27-TAP VSS
1.3 W 27V 5% SOD57 Z-DIODE
25000 in stock
More BZT03C27-TAP VIS
RoHs Compliant
13002 in stock
More BZT03C27-TAP VISHAY
ZENER with surge current specification, 1.3 W, 5%
25,000 in stock