BYT12P-1000 FAST RECOVERY RECTIFIER DIODE stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More BYT12P1000 SGS
IN STOCK! vpe: 4/bulk/to220
54 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BYT12P1000 VISAHY
NEW&ORIGINAL
54 in stock
More BYT12P1000 STM
16 in stock
More BYT12P1000 STM
DIODE
51 in stock
More BYT12P-1000 ST
150A 1000V TO-220AC
33 in stock
More BYT12P1000 SO
STOCK
148 in stock
More BYT12P1000 ST MICRO
361 in stock
More BYT12P-1000 VISHAY
525 in stock
More BYT12P-1000
VISHAYTelefunken
1500000 in stock
More BYT12P1000 ST
CA3
11845 in stock