BSM200GAL120DLC 62mm C-series module with low loss IGBT2 and EmCon diode stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More BSM200GAL120DLC INFINEON
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More BSM200GAL120DLC EUPEC
module
804 in stock
More BSM200GAL120DLC EUPEC
51 in stock
More BSM200GAL120DLC SEMIKRON
18 in stock
More BSM200GAL120DLC EUPEC
50 in stock
More BSM200GAL120DLC INFINEON
100,module
100 in stock