BSM100GAL120DN2 IGBT Power Module (Single switch with chopper diode Includin stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More BSM100GAL120DN2 INFINEON
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More BSM100GAL120DN2 EUPEC
51 in stock
More BSM100GAL120DN2
13 in stock
More BSM100GAL120DN2 EUPEC
13 in stock
More BSM100GAL120DN2 INFINEON
100,module
100 in stock