B32632B6223J10 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More B32632B6223J10
2000 in stock
More B32632B6223J10 EPCOS
4000 in stock
More B32632B6223J10 TDK-EPC
FILM RAD 22nF 5% 630VDC 15mm MFP
4000 in stock
More B32632B6223J10 EPC
RoHs Compliant
3840 in stock