B32227J1104M stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More B32227J1104M EPCOS
160 in stock
More B32227J1104M TDK-EPC
Film Cap ax 100 nF 20 %
160 in stock
More B32227J1104M EPC
RoHs Compliant
152 in stock
More B32227J1104M EPC
260 in stock