B1201UC4LRP stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More B1201UC4LRP
Battrax SLIC Protectors 200mA
50 in stock
More B1201UC4LRP LITTELFUSE / TECCOR SIDACTOR R
Original,6-SOIC
57607 in stock