AT40K10-2BQC stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More AT40K102BQC ATMEL
IN STOCK! vpe: 60/tray/qfp
16 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More AT40K102BQC
ad
44 in stock
More AT40K102BQC ATMEL
99 in stock
More AT40K10-2BQC ATMEL
Original,144-LQFP
57610 in stock
More AT40K10-2BQC ATMEL
**CHIPNET STK**
40 in stock
More AT40K10-2BQC ATMEL
100 in stock
More AT40K10-2BQC ATMEL
888 in stock
More AT40K102BQC ATMEL
Array
1000 in stock