AS116MI-3.3 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More AS116MI-3.3 ALPHA
955 in stock
More AS116MI-3.3
955 in stock
More AS116MI-3.3
VOLT REGULATOR,FIXED,+3.3V,BIPOLAR,TO-243,3PIN,PLASTIC
50 in stock