APTGT100A170D1 Phase leg Trench IGBT Power Module stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More APTGT100A170D1 APT
100A/1700V/IGBT/2U
54 in stock
More APTGT100A170D1
MODULE
90 in stock
More APTGT100A170D1 APT
in stock
178 in stock
More APTGT100A170D1
Stocks
100 in stock
More APTGT100A170D1 APT
3200 in stock
More APTGT100A170D1 APT
214 in stock
More APTGT100A170D1 APT
2337 in stock
More APTGT100A170D1 APT
MODULE
55 in stock
Similar Parts of APTGT100A170D1
APTGT100A170D1G
7 suppliers
57338 in stock