APT30GP60BDQ1G POWER MOS 7 IGBT stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More APT30GP60BDQ1G MICROSEMI
60 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More APT30GP60BDQ1G MICROSEMI
420 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More APT30GP60BDQ1G MICROSEMI
Oem_Ex.5 Days
200 in stock
More APT30GP60BDQ1G APT
50 in stock
More APT30GP60BDQ1G APT
MODULE
150 in stock
More APT30GP60BDQ1G
MODULE DC
500 in stock
More APT30GP60BDQ1G
2000 in stock
More APT30GP60BDQ1G APT
5450 in stock
More APT30GP60BDQ1G
APT
15000 in stock