APT30D100BCA ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODES stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More APT30D100BCA APT
50 in stock
More APT30D100BCA APT
MODULE
150 in stock
More APT30D100BCA
2000 in stock
More APT30D100BCA FUJI
MODULE DC
50 in stock
More APT30D100BCA
APT
15000 in stock
More APT30D100BCA
MODULE DC,FUJI
50 in stock
More APT30D100BCA APT MICROSEMI
In stock,PB-FREE,TO-247 [B]
45000 in stock
More APT30D100BCA
30 in stock
Similar Parts of APT30D100BCA
APT30D100BCAG
4 suppliers
107960 in stock