APT2X101D30J ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODE stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More APT2X101D30J APT
50 in stock
More APT2X101D30J
30 in stock
More APT2X101D30J FUJI
MODULE DC
50 in stock
More APT2X101D30J APT
HC
560 in stock
More APT2X101D30J
MODULE DC,FUJI
50 in stock
More APT2X101D30J MICROSEMI
Original,SOT-227
57782 in stock
More APT2X101D30J APT
module
690 in stock
More APT2X101D30J MCC
new and original
66112 in stock