AD9288BST-100 IC,DUAL,A/D CONV,8BITS,100MSPS,48PIN QFP stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More AD9288BST-100 AD
100 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More AD9288BST100 AD
IN STOCK! vpe: 250/tray/qfp
20 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More AD9288BST-100 ALOG DEVICES INC
Stock
15 in stock
CTrends
Address: 27142 Burbank Foothill Ranch, California, United States 92610
Contact: Christian   Fix,  Phone: 949-472-9050 , Fax: 949-454-9252
More AD9288BST-100 AD
Conf OEM EXC-JE
3066 in stock
More AD9288BST-100
1000 in stock
More AD9288BST-100 6
56 in stock
More AD9288BST-100 AD
QFP
2000 in stock
More AD9288BST-100 AD
QFP
466 in stock
More AD9288BST-100 ANALOG DEVICES INC
Stock
15 in stock
More AD9288BST-100 AD
new and original
2500 in stock
Similar Parts of AD9288BST-100
AD9288BST-100Z
2 suppliers
296 in stock