AC01W180R0J stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More AC01W180R0J VISHAY
IN STK-AMMO-1000
2000 in stock
More AC01W180R0J VISHAY BC COMPONENTS
RESISTORS, WIRE WOUND RESISTANCE:180OHM; POWER RATING:1W; TE
97 in stock