A3240LUA stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More A3240LUA OEM
324 in stock
More A3240LUA ALLEGRO
SOT23
2000 in stock
More A3240LUA ALLEGRO
3000 in stock
More A3240LUA ALLEGRO MICROSYSTEMS INC
Original,3-SIP
57186 in stock
More A3240LUA ALG
4-5DAYS
51 in stock
More A3240LUA
HALL-EFFECT SWITCH,SINGLE-ENDED,BIPOLAR,SIP,3PIN,PLASTIC
50 in stock
More A3240LUA
1500 in stock
More A3240LUA ALLEGRO
Ask For Raman
5000 in stock
Similar Parts of A3240LUA
A3240LUA-T
18 suppliers
109386 in stock