A2V28S40BTP6 stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More A2V28S40BTP6
40 in stock
More A2V28S40BTP6 PSC POWERCHIP
OEM XS IL
40 in stock
More A2V28S40BTP-6
1218 in stock
More A2V28S40BTP-6 PSC
TSOP
184 in stock