9C08052A2R74FGHFT stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More 9C08052A2R74FGHFT AVX
219992 in stock
More 9C08052A2R74FGHFT YAGEO
SMD
350000 in stock
More 9C08052A2R74FGHFT YAG
50000 in stock
More 9C08052A2R74FGHFT YAGEO
RES 2.74 OHM 1/8W 1% 0805 SMD
5000 in stock