80MHZ100PPM stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More 8.0 MHZ HC49US[-40~+85C] TIC
Conf OEM EXC-UNI
5353 in stock
More 80MHZ100PPM
NEW&ORIGINAL
50 in stock
More 80MHZ CRYSTAL OSC FULL CAN NKD