742C163680J stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More 742C163680J RES ARRAY SMT ISOLATED 68 OHM
1200 in stock
More 742C163680J CTS CORPORATION
CTS,CHIP ARRAYS
50 in stock
More 742C163680J CTS
In stock ships today
4000 in stock
More 742C163680J CTS
100 in stock
More 742C163680J
8000 in stock
More 742C163680J CTS
1000 in stock