68WR10KTB stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More 68WR10KTB
1150 in stock
More 68WR10KTB BI TECHNOLOGIES
RESISTOR, TRIMMER, CERMET, 20 TURN(S), 0.5 W, 10 OHM - 20000
30000 in stock