516D108M025PR6AE3 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More 516D108M025PR6AE3 VISHAY
1000uF 25V 13x26 85¡ãC Axi
1000 in stock
More 516D108M025PR6AE3 SPRAGUE/VISHAY
AXIAL ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS - 85 DEGREE 1000UF 25
892 in stock