512-BZX79C24 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More 512-BZX79C24
RESISTANCE 1,8U 5% 0603
45 in stock
More 512C ETC
INTEGRATED CIRCUITS,TN512C
24 in stock
More 512C16
200 in stock
More 512C16 HELICOID
NEW IN-STOCK
51 in stock
More 512C16 DIV
20 in stock