511KOHM08051 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More 51.1Kohm1/6w1
4000 in stock
More 5.11K OHM 1/4W 1% MF YAGEO
BOX 59
3804 in stock
More 5.11K OHM 1/4 Watt 1%
USA OEM Excess (JJ011)
37 in stock