511EY418 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More 511FBA200M000BAG SILICON
Crystal oscillators / Kristaloscillator: XO 3.2X5M
30 in stock
More 511FBA108M000BAG SILICON
30 in stock
More 511F SIGNETI
INTEGRATED CIRCUITS,NE511F
24 in stock