5083NW130R0J stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More 5083NW130R0J PHILIPS SEMICONDUCTORS
PHI
182 in stock
More 5083NW130R0J VISHAY BC COMPONENTS
RESISTORS, METAL FILM SERIES:5083NW; RESISTANCE:130OHM; RESI
127 in stock
Similar Parts of 5083NW130R0J
5083NW130R0J12AFX
4 suppliers
17115 in stock