473MKP275K stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More 473MKP275K
ILC
312000 in stock
More 473MKP275K ILLI
OEM 2-5 DAYS
8067 in stock
More 473MKP275K ILLINOIS CAPACITOR
3452 in stock
ROHS COMPLIANT:YES; SERIES:MKP; CAPACITANCE:0.047UF; CAPACIT
500 in stock
More 473MKP275K IC
STOCK
100445 in stock