434-01-331J stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 434-01-331J FASTRON
0.33 mH,5%,RF CHOKE,RADIAL
122 in stock
More 434-01-331J FAST
54 in stock
More 434-01-331J FASTRON
500 in stock
More 434-01-331J
54 in stock
More 434-01-331J FASTRON T
54 in stock
Similar Parts of 434-01-331J
2 suppliers
2 in stock
2 suppliers
2780 in stock
434015
3 suppliers
10240 in stock
200 in stock
434-04-100M
212 in stock
434-04-3R6M
4 suppliers
3754 in stock
18000 in stock
200 in stock
434060-REV-B
3 suppliers
1640 in stock