42F1000KDC stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More 42F2150S-SIL SIGMA
21 in stock
More 42F-1303DYDNW2NL YUAN DEAN
51 in stock
More 42F1000KDC AEG
92x30x20mm,Fast Thyristor Module 1000V 100A
97 in stock