405C35B13M00000 stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More 405C35B13M00000 CTS-FREQUENCY CONTROLS
Original,4-SMD. No Lead (DFN. LCC)
56468 in stock
More 405C35B13M00000
Crystal 13.000000 MHz 13pF SMD
510 in stock
More 405C35B13M00000 CTS
new and original
72672 in stock
More 405C35B13M00000
More 405C35B13M00000
60000 in stock