404BS011K00JABZ stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More 404BS011K00JABZ CGE
RESISTOR ;FILM ;11K OHM 5% 1/4W
15043 in stock
More 404BS011K00JABZ CGE
RESISTOR FILM 11K OHM 5% 1/4W
15,043 in stock