386-HC1-CS-40-MHZ stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More 386-HC1-CS-40MHZ KYOCERA
CRYSTAL,OSC-40MHZ
40 in stock
More 386 HC1 CS 40 MHZ KYOCERA
CLOCK OSCILLATOR
11 in stock