381LX331M450A042 Capacitor(BULK-Loose piece) 330 uF 450 WV 105 c Snap In stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More 381LX331M450A042
*STOCK *NEW&ORIGINAL
54 in stock
More 381LX331M450A042
ARCO CROSS
2100 in stock
More 381LX331M450A042 CORNELL-DUBILIER ELECTRONICS I
188 in stock
More 381LX331M450A042 CORNELLDUB
3 - 5 days
1500 in stock
More 381LX331M450A042 CORNELL DUBLIER
Capacitor(BULK-Loose piece) 330 uF 450 WV 105 c Snap In
193 in stock
More 381LX331M450A042 CORNELL DUBILIER
2333 in stock
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SERIES:381LX; CAPACITANCE:33
84 in stock
More 381LX331M450A042
Cornell Dublier
193 in stock